Telefon ve İnternette 12 Ay İndirim

> > >

telefoninternet-44tlTTNET kampanyaları 2013 yılında da yeniliklerle devam ediyor. Telefon ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası ile TTNET aboneleri 2 hizmeti birlikte alıyor. Hem telefon hem internet bağlatmak için zaman kaybetmenize gerek yok. Telefon ve interneti tek abonelik sözleşmesi ile satın alabileceksiniz. Ayrıca 12 ay boyunca indirimli olarak kullanmanın avantajını da kazanacaksınız.

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası ” ile ayda 44,99 TL den başlayan fiyatlarla internet bağlatabileceksiniz. İlk 3 ay Tivibu Web hizmeti de TTNET’den hediye. Tivibu Web hakkında detaylı bilgiyi www.tivibu.com.tr adresinden alabilirsiniz.

12 ay taahhüt verin bu avantajlı kampanyayı kaçırmayın.  Modeminiz de TTNET’den size ücretsiz olarak verilecektir.

online-adsl-basvuruKampanya başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz. 12 ay taahhüt vererek siz de TTNET 2013 kampanyalarından hemen yararlanmaya başlayın. NET Paketlerde müşteri, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı; ULTRANET Paketlerde 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, değişiklik gösterebilecektir. Veri kullanımı NET6, NET12, ULTRANET5 için 25 GB; NETLİMİTSİZ ve ULTRANET LİMİTSİZ için 50 GB; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB’ı aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Kampanya 18 Eylül 2012 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında geçerli olup tüm yeni ve mevcut taahhütsüz bireysel müşteriler 12 ay taahhüt vererek kampanyadan faydalanabilir.

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası Paket Seçenekleri

ttnet-aylik-kampanyalari

TTNET NETLİMİTSİZ PAKETİ

 • TTNET Netlimitsiz sınırsız internet tarifesi
 • TTNET Alo Konuştukça Öde Tarifesi
 • Aylık 3000 dakika bedava konuşma

TTNET NET6 PAKETİ

 •  TTNET Netlimitsiz sınırsız internet tarifesi
 • TTNET Alo Konuştukça Öde Tarifesi
 • Aylık 3000 dakika bedava konuşma

TTNET Alo Konuştukça Öde paketi nedir?

Telefon hizmetini internet hattınız üzerinden alırsınız. Sadece yaptığınız aramalar ücretlendirilir. Aramalarınızın dakikası 10 kuruştan ücretlendirilir. İsterseniz TTNET Alo tarifelerden konuşma trafiğinize uygun bir paket satın alabilirsiniz. Örneğin 100 dakika her yöne görüşme için ekstra 20 tl ödeyebilirsiniz. Akşam 7den sabah 7ye kadar yaptığınız görüşmeler ücretlendirilmez.

Konuştukça öderseniz konuşmazsanız sadece gelen çağrılara cevap verebilir ücret ödemezsiniz.

Kampanya Şartları

 • 12 ay taahhüt internet ve telefon hizmetlerini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. 13. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • 18 Eylül 2012’den sonra internet hattını iptal ettirmiş veya herhangi bir kampanyada taahhüdü devam eden müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Aylık bedellerinin (internet ve telefon hizmetleri) tamamı TTNET faturasına (tek fatura) yansıtılır.
 • Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir. Aylık) tüm vergiler dahil 64,99 TL ve 44,99 TL’lik paketler dışında, internet ve telefon hizmetlerine ait farklı tarife/paketlerin yer aldığı paketler oluşturulabilir.

ADSL kampanyaları

 • ttnet alo konuştukça öde tarifesi
 • ttnet alo konuştukça öde
 • ttnet alo
 • alo konuştukça öde ve adsl kampanyası
 • Ttnet sınırsız tarifeleri ilk açtırma

TTNET ADSL Kampanyaları

TTNET internet

TTNET ADSL kampanyaları 2013 yılında da devam ediyor.  Adsl başvurusu yapmadan önce mutlaka ADSL kampanyalarını inceleyiniz. Taahhütlü Adsl kampanyaları verdiğiniz taahhüt boyunca size indirimler kazandıracaktır. 1 yılda ADSL aboneliğinizi kampanya üzerindenn yaptığınızda 200 TL ye varan kazançlar elde edebiliyorsunuz. TTNET ADSL Kampanyaları TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası Kampanya Detayları : 12 ay

Hemen Başvur »

Telefonsuz İnternet Kampanyaları

Telefonsuz internet kampanyaları

Telefon hattı satın alma şartı olmadan internette özgürce gezinmek istiyorsanız TTNET telefonsuz internetle tanışmanın tam zamanı! Sabit hatları ev telefonundan arama gibi bir ihtiyacınız yoksa siz de telefonsuz internet abonesi olabilirsiniz. Telefonsuz internet aboneliğindeki en büyük problem Yalın Adsl erişim ücreti olarak her ay 15 TL ödemektir. TTNET yaptığı telefonsuz internet kampanyaları ile bu ücreti

Hemen Başvur »

Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Birkaç gün önce başlayan ve Ev Avantaj tarifesine geçenleri kapsayacak şekilde düzenlenen “Hafta sonu Ceplerle Konuşmak Bedava” kampanyasının yanı sıra 2012’nin sonuna doğru başlayan Türk Telekom Bilgisayar Kampanyası sayesinde pek çok abone tarife değişikliği yapmanın yanı sıra Türk Telekom abonelikleri de başlattı. Peki bu kampanyaların içerikleri ile ilgili

Hemen Başvur »