TTNET İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası 2012

Artık her evde internet bulunması neredeyse bir zorunluluk halini aldı ve TTNET de bu konuda son derece pozitif adımlar atmaya devam ediyor. Abone kitlesini her geçen gün genişleten TTNET, hem müşterilerini memnun etmeyi başarıyor hem de kaliteli fiyatı uygun koşullarda herkesin evine getiriyor. Biz de, özellikle TTNET Alo ve İnternette 12 ay indirim kampanyaları ile çok sayıda abone kazanmayı başaran TTNET kampanyaları ile ilgili bilgilendirmek istedik. HEMEN BAŞVURU yapabilirsiniz.

Kimileri halen internet ve telefon aboneliklerinin eskisi gibi cep yaktığını düşündüğünden evinde ne telefon ne de internet bulunduruyor. Fakat artık yenilenen TTNET sayesinde son derece uygun koşullar altında hem internet hem de ev telefonu sahibi olmak mümkün.

Peki bu kampanyaya katılmak için ne yapmak gerekiyor? Yapmanız gereken tek şey 12 aylık taahhütname imzalamak. Sonrasında ise ayda 39.99 TL‘den başlayan fiyatlarla hem ev telefonu hem de internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik Akşam 7’den Sabah 7’ye kadar ay boyunca konuşmak da ücretsiz. Her ay akşamdan sabaha kadarki kampanya süresi içerisinde kullanabileceğiniz bu 3000 dakika sayesinde sevdiklerinizle doyasıya görüşmek artık çok kolay.

ADSL kampanyaları

  • ttnet kampanyaları
  • 12ay - ind cezalı
  • ttnet kampanyaları 2012
  • ttnet 2012 kampanyaları
  • ttnet kampanyalar 2012
Devamını Oku »